O nas

Smarter powstał z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest budowanie sukcesu naszych klientów.

 

Nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, a przez to przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej oraz wyników finansowych.

 

Jesteśmy po to by pomagać właścicielom firm lub menadżerom osiągać cele, rozwijać organizacje, wykorzystywać potencjał tkwiący w zarządzanych przez nich przedsiębiorstwach a tym samym osiągać lepsze wyniki finansowe i podnosić wartość firmy.

 

Wykorzystując znajomość światowych standardów opracowujemy autorskie rozwiązania organizacyjne szyte na miarę dla każdego z naszych klientów.

 

Unikamy powielania rozwiązań - wykorzystując zdobywane doświadczenia i poszerzaną ciągle wiedzę - opracowujemy rozwiązania dedykowane i przystosowane do realiów, możliwości i potrzeb każdego z klientów.

 

Celem każdego z realizowanych przez nas projektów jest zmaksymalizowanie efektywności organizacyjnej tak aby osiągnąć możliwie największe korzyści finansowe oraz płynną realizację celów przedsiębiorstwa.

Organizacja to nasza pasja

Członkowie naszego zespołu od lat opracowują i wdrażają rozwiązania organizacyjne wspierające działalność przedsiębiorstw, obniżające koszty, optymalizujące wykorzystywane zasoby, usprawniające, porządkujące, automatyzujące procesy zachodzące w firmach o różnej wielkości (od kilkunastu do kilku tysięcy pracowników).

 

Wyróżnia nas to, że jesteśmy firmą doradczą stawiającą na działanie i osiąganie wymiernych finansowo efektów.

 

Projekty realizowane przez zespół Smarter realizowane są przy pełnym wykorzystaniu wiedzy i standardów zarządzania zmianą, które pozwalają na płynne przejście przez zmiany organizacyjne, oraz pozwalają na uniknięcie niepokojów i oporu pracowników.

 

Jednocześnie podejście takie powoduje, iż efekty projektów są maksymalizowane i utrzymują się po ich zakończeniu.

Przejdź do oferty
Strony internetowe - odee.pl